"Our Lifesteel"
YOLBULAN BAŞTUĞ İTÜ KARİYER ZİRVESİ’NDE

Yolbulan Baştuğ Metalurji, bu yıl “Yeteneğe Dokun” mottosuyla yola çıkan, 24-26 Şubat’da İTÜ’nün üç yerleşkesinde gerçekleştirilen İKZ(İTÜ Kariyer Zirvesi)’nde geleceğin mühendisleri ile bir araya geldi. Öğrencilerden Yolbulan Baştuğ Metalurji standına ilgi yoğun oldu.

İTÜ Kariyer Merkezi Koordinatörlüğü’nde, Öğrenci Kulüpleri ile iş birliği içinde her yıl, Şubat ayının son haftası düzenlenen İKZ( İTÜ Kariyer Zirvesi), sektörünün öncü firmalarının profesyonellerini, İK uzmanlarını, akademisyenler ile İTÜ öğrenci ve mezunlarını bu yıl da 24-26 Şubat’da tek bir çatı altında topladı. 75’in üzerinde ulusal üniversiteden ve 40’ı aşkın ülkeden gelen üniversite öğrencisi ile üniversitelerin kariyer merkezi uzmanlarının ve akademisyenlerin katıldığı zirvede, Türkiye’nin 5. büyük demir-çelik üreticisi Yolbulan Baştuğ Metalurji de geleceğin mühendislerine kariyer imkanı sundu.

Öğrencilere iş ve staj imkanı sağladı
Yolbulan Baştuğ, İTÜ öğrencilerinin çalıştığı ve uluslararası yarışmalarda Türkiye’yi temsil eden mühendislik projeleri ve mühendislik öğrencileri ile, İKZ’14’ün gerçekleştirileceği odak nokta olan Ayazağa Kampüsü Merkezi Derslik Binası’nda, 24-25 Şubat’da buluştu. Zirveye katılan Yolbulan Baştuğ Metalurji, kurduğu stantla, iş ve staj başvuruları aldı.

Yolbulan Baştuğ’dan bir öğrenciye Ipad Mini
Yolbulan Baştuğ ,öğrencilerin Twitter üzerinden Yolbulan Baştuğ Metalurji Twitter hesabını takip edip “#ilkfırsat” hashtagine kariyer hedeflerini yazarak katıldıkları “Tweet’le Kazan” adlı düzenlediği yarışma ile takipçiler arasında yapılan çekiliş sonucunda bir kişiye Ipad Mini hediye etti.

25-02-2014