"Our Lifesteel"
METALURJİYE İLGİ ARTIYOR

Türkiye’nin önde gelen demir çelik üreticisi Yolbulan Baştuğ Metalurji, Yıldız Teknik Üniversitesi Kariyer Panayırı’nda ilgi odağı oldu. Daha önce İTÜ ve ODTÜ’deki kariyer zirvelerine de katılan Yolbulan Baştuğ Metalurji’ye yüzlerce öğrenci iş ve staj başvurusunda bulundu.

Geçtiğimiz aylarda İTÜ ve ODTÜ’de gerçekleştirilen kariyer günlerine katılıp öğrencilerle bir araya gelen Yolbulan Baştuğ, şimdi de İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi’nde geleceğin mühendisleri ile buluştu. Yolbulan Baştuğ, 25-26-27 Mart’da Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Fen Edebiyat Fakültesi’nde gerçekleştirilen Kariyer Panayırı’nda faaliyetlerini tanıtarak katılımcılara iş ve staj imkanlarını sundu. Panayır boyunca hem metalurji sektörünün, hem de firmanın tanıtımını yapan Yolbulan Baştuğ yetkilileri, öğrencilerden yoğun ilgi gördü.

“Tweetle kazan” ile dikkatleri çekti
Yolbulan Baştuğ Metalurji, katıldığı diğer kariyer günlerinde olduğu gibi, Yıldız Teknik Üniversitesi Kariyer Panayırı’nda da katılımcılar arasında düzenlediği “Tweetle Kazan” yarışmasıyla adından söz ettirdi. Katılımcıların Yolbulan Baştuğ Metarluji Twitter hesabını takip ederek katıldıkları yarışma ile Yolbulan Baştuğ’un öğrencilerin kariyer hedefleri için ilk ve önemli bir fırsat olduğu vurgusu yapıldı. Yarışma sonucunda yapılan çekiliş sonucunda katılımcılardan bir kişiye Samsung Galaxy S4 Zoom hediye edildi.

27-03-2014