• Türkçe English Arabic

Partnerler

Partnerler
ABB

ABB

ABB güç ve otomasyon teknolojilerinde ürettiği ürün, sistem ve çözümleriyle dünyada lider bir kuruluştur. Yüzden fazla ülkede 120,000 çalışanıyla 34,3 milyar dolar sipariş toplamına ulaşan ABB, hem uluslararası hem de Türkiye’nin kamu ve özel sektör sanayi ve altyapı alanındaki müşterilerine çevreye duyarlı performanslarını arttıran teknolojiler sunar.ABB Elektrik Sanayi A.Ş. Türkiye'de ve yurtdışında gerçekleştirilen büyük ölçekli elektrifikasyon projelerine imza atmıştır.ABB teknolojileri Türk elektrik ve endüstri piyasalarına 1940’lı yıllardan beri sunulmaktadır. Son 60 yıl içinde ABB geniş bir yelpazedeki teknolojik yönden yenilikçi çözümleri Türk piyasasına sunmuştur.

Areva

Areva

Areva enerji piyasasında 125 yıllık bir geçmişe sahiptir.Areva yüksek ve orta gerilim tesisleri,transformatörler,enerji yönetim sistemleri üretmektedirler.Diğer bir deyişle Areva tüm elektrik sistemlerini içermektedir.

Atlas Copco

Atlas Copco
Atlas Copco; kompresörler, inşaat ve madencilik ekipmanı, tahrikli el aletleri ve montaj sistemlerinde dünya lideri konumuna sahip bir endüstriyel gruptur. Grup, daha fazla müşteri verimliliği sağlamak adına yenilikçi ürünler ve hizmetlerle sürdürülebilir çözümler sunmaktadır.

Borusan

Borusan

Borusan Grubu, iş makineleri ve güç sistemlerinde dünya lideri Caterpillar'ın ülkemizdeki temsilciliğini 1994 yılından beri sürdürmektedir. Güç sistemleri sektöründe hızlı talep artışı ve genişleyen iş hacmi sonucunda, 1997 yılından beri müşterilerin beklentilerine daha iyi yanıt verebilmek, bu doğrultuda uzmanlaşmak ve hizmet kalitesini daha da yükseltmek amacı ile ayrı bir organizasyon ile faaliyetlerini yürütmektedir.

BRAR

BRAR

BRAR Yüksek akım ürünlerinin imalatında dünyanın önde gelen firmaları arasındadır.

Eran Mühendislik

Eran Mühendislik

ERAN MÜHENDİSLİK;Türk sanayisinin önde gelen kuruluşlarından biridir.Uzun yıllardır Demir Çelik Fabrikaları,Termik Santraller,Boru Hatları gibi sektörlere iş yapmaktadır.ERAN MÜHENDİSLİK; bu başarıların yarattığı sinerji ile konusunun içinde yer alan Çelikhane ekipmanları,Sulu Baca,Su soğutmalı Bakır ve Çelik Paneller konusundu da üstün başarılar sağlanmıştır.

IBM

IBM

IBM Türk, Türkiye'nin en önde gelen bilgi teknolojisi, yazılım ve hizmetleri şirketidir.

SAP

SAP

Merkezi Almanya Walldorf'ta bulunan SAP, dünya çapında 50'den fazla ülkede satış ve geliştirme lokasyonlarında 51.800'den fazla çalışanıyla dünyanın en büyük iş yazılımı şirketidir.Küresel gelişim yaklaşımımız dünya çapında stratejik olarak önemli pazarlara gelişimi dağıtmaya odaklanır. Bulgaristan, Kanada, Çin, Almanya, Macaristan, Hindistan, İsrail, ve ABD'yi de kapsayan SAP Labs küresel ağı SAP'nin küresel olduğu kadar yerel olarak da işlemesini sağlar.

Concast

Concast

Concast SMS Şirketler grubu içinde yer almaktadır.Concast 1954 yılından bu yana sürekli döküm makinası üretmektedir.

Erdemli

Erdemli

ERDEMLİ Proje ve Müşavirlik, 1971’de kurulmuş olup Türkiye’de 35 yıllık bir inşaat ve yapı tasarımı mühendisliği deneyiminin temsilcisi ve Danışman – Mühendislik şirketlerinin öncüsüdür.

BSE

BSE


CATIC

CATIC

CATIC (China National Aero-technology Import & Export Corp.) 1987 yılında kuruldu ve amacı müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için teknolojiyle sanayi'yi bir araya getirmektir.CATIC Yolbulan Baştuğ Metalurji kapsamında Oksijen Tesisi Montajını üstlenmişti.